Vstupte s námi do Seiko mód komunity nebo jen originální hodinky za zajímavé ceny. Našim cílem je nabídnout fanouškům modifikací originální a vysoce kvalitní hodinky za zajimávou cenu. V první řadě nutno říci, že se jedná o proces s délkou trvání od 1 až do 2 měsíců a je potřeba tomu dát čas na výběr jednotlivých dílů včetně kompletace. Netajíme se tím, že jednotlivé díly nakupujeme od partnerů z celého světa, kteří výrábí komponenty pro Seiko modifikace. Nabízíme úpravy nových nebo starých Seiko 5 Sports modelů SKX a SRP kontaktujte nás pomocí mailu nebo poptávkového formuláře.

Využijte naši aktualní nabídky dílu zde.

Využijte naši nabídky aktualní již vyrobených modifikovaných Seiko hodinek.

Kolik stojí plně modifikované Seiko SKX vlastní modifikace?

Ceny úpravy jse mohou lišit od drobných úprav, oprav až po kompletní modifikaci hodinek. V našem obchodě vyberte jednotlivé díly dle návod a cenu se dozvíte v košíku.

Seiko SKX Planet Ocean Modifikace

Tato modifikace, je inspirována populární Omega Seamaster Planet Ocean.

Nemluvě o tom, že tento nově upravený model SKX je nyní plně inovován a přinejmenším co se týče specifikací tak je na tom mnohem lépe než dříve. Výrazně mění vzhled zbrusu nové safírové sklíčko a zbrusu nové vložky lunety a upgradovaného ciferníku. Všechny tyto části skutečně přidávají k výšce a pocitu „kvality“, když držíte tyto hodinky v ruce. Nemluvě o tom, že jsou to hodinky, které jsou pro mě do značné míry jedinečné a nejen pro mě.

Jaké díly můžete modifikovat na hodinkách, pokud by jste chtěli upravit je od nuly? Pojďme se na to podívat. 

Seznam dílu:

Co je potřeba za díly je následujíci.

Nabízíme kompletaci, servis a pozarční servis!

Modifikace hodinek může být skvělým způsobem, jak vdechnout nový život již existujícím hodinkám, nebo získat chuť mnohem dražších hodinek inspirací z jeho designu.

Určitě nás můžete poptat přes poptávkový formulář a my vám jednotlivé díly naceníme v cenové nabídce a vy se rozhodnete jak si své Seiko módy postavíte nebo to přenecháte na nás.


* Pole označená hvězdičkou jsou povinná