Pánské Hodinky SEIKO Astron GPS Solar SSH019J1

Výrobce
Seiko

Kód produktu
SSH019J1

Cena
54 890 Kč s DPH

ks

První sluneční hodinky GPS na světě. Připojením k síti GPS se Astron nastaví stisknutím tlačítka na vaše časové pásmo a energie, kterou potřebuje získá ze světla, tak nikdy nevyžaduje výměnu baterie. Více

První sluneční hodinky GPS na světě. Připojením k síti GPS se Astron nastaví stisknutím tlačítka na vaše časové pásmo a energie, kterou potřebuje získá ze světla, tak nikdy nevyžaduje výměnu baterie.

Série 5X

Astron GPS Solar komunikuje se sítí GPS a přizpůsobuje se vašemu časovému pásmu kdekoli na Zemi. Díky vysokorychlostnímu nastavení časového pásma a funkci přenosu času je nový Astron 5X nejpokročilejší v historii.

Vysokorychlostní nastavení časového pásma

Zcela nový kalibr s možností „nastavení vysoké rychlosti časového pásma“ a funkcí „funkce přenosu času“.

Funkce přenosu času

„Funkce přenosu času“ vám umožňuje jednoduše a okamžitě přepínat zobrazení času domova a cíle mezi hlavním a vedlejším číselníkem.

Parametry

Kalibr strojku 5X53
Typ strojku GPS Solární
Rezerva chodu Provoz po dobu cca. 6 měsíců (při plném nabití), úspora energie: cca. 2 roky
Materiál pouzdra Nerezová ocel (super tvrdá vrstva)
Materiál skla Safírové
Barva ciferníku Modrá
Průměr / výška 42,7 mm / 13,3 mm
Voděodolnost 10 bar, 100M (k potápění do 8 metrů hloubky)
Řemen Ocel
Funkce s popisem Datum, Plně automatický kalendář do 28. února 2100, Funkce úspory energie, Zobrazení rezervy napájení, Světový čas (39 časových pásem), Ochrana přebití, Funkce automatického nastavení polohy ruky, DST (letní čas), Funkce s dvojího času, Funkce, která zabraňuje příjmu signálu GPS (za letu), Funkce příjmu signálu GPS (nastavení časového pásma, automatické nastavení času, ruční nastavení času), Funkce zobrazení stavu satelitního získání, Funkce přenosu času (přepínání mezi hlavním a vedlejším číselníkem)