Pánské Hodinky SEIKO Astron GPS Solar Dual Time SSE170J1

Výrobce
Seiko

Kód produktu
SSE170J1

Cena
67 510 Kč s DPH

ks

První sluneční hodinky GPS na světě. Připojením k síti GPS se Astron nastaví stisknutím tlačítka na vaše časové pásmo a energie, kterou potřebuje získá ze světla, tak nikdy nevyžaduje výměnu baterie. Více

První sluneční hodinky GPS na světě. Připojením k síti GPS se Astron nastaví stisknutím tlačítka na vaše časové pásmo a energie, kterou potřebuje získá ze světla, tak nikdy nevyžaduje výměnu baterie.

Série 8X Dual-Time

Kalibrace Dual-Time nabízí více důkazů o tom, že GPS Solar je technologická platforma, která poskytuje skutečné, praktické výhody, které ocení všichni.

12hodinový dílčí číselník se samostatným indikátorem AM / PM

S novým kalibrem Dual-Time můžete na jednoduchém 12hodinovém dílčím číselníku, což je nová funkce pro Astron, číst nejen čas, ve kterém se nacházíte, ale také čas ve vašem domovském časovém pásmu.

Zobrazení dne a data

Duální čas s indikací AM / PM, dnem a datem. Vše, co globální cestovatel potřebuje.

Intuitivní provoz

Ovládání hodinek je zjednodušeno funkcí elektronického nastavení v koruně.

Silné a dobře viditelné ruce

Široké a silné ruce výrazně zvyšují viditelnost.

Technika Zaratsu

Pouzdra jsou ručně leštěna tak, aby neobsahovala zkreslení, za použití jedinečné techniky Seiko Zaratsu, takže v každém odrazu světla je ostrost.

Pohodlné nošení

Náramky se skládají z individuálně navržených odkazů, a proto se dokonale zužují na zápěstí pro maximální pohodlí, kdekoli a kamkoli můžete cestovat.

Solární duální GPS Seiko Astron GPS

Revoluce Astron pokračuje rychlostí přidáním třetího kalibru, navrženého speciálně pro globální cestovatele. Astron se pomocí síly světla připojí k síti GPS a s přesností atomových hodin vypráví čas s přesností na jedno stisknutí tlačítka pro vaše časové pásmo. Nyní s kalibrem Dual-Time můžete číst nejen čas, ve kterém se nacházíte, ale také čas ve vašem domovském časovém pásmu.

Dynamický pohyb rukou, který může vnímat spojení se satelity

Když jsou přijímány signály GPS, druhá ruka se začne pohybovat, označuje počet satelitů a pak zobrazuje aktuální čas. Je to emocionální okamžik, který pociťuje identifikaci se satelity GPS vzdálenými 20000 km.

Vysoký výkon příjmu exkluzivní kruhové antény Seiko

Exkluzivní kruhová anténa Seiko umístěná pod kruhem pro vytáčení je vhodná pro automatický příjem, protože může snadno přijímat signály bez ohledu na polohu.

Parametry

Kalibr strojku 8X53
Typ strojku GPS Solární
Rezerva chodu Provoz po dobu cca. 6 měsíců (při plném nabití), úspora energie: cca. 2 roky
Materiál pouzdra Titan s keramikou + titanová luneta
Materiál skla Safírové
Barva ciferníku Černá
Průměr / výška 46,7 mm / 14,5 mm
Voděodolnost 20 bar, 200M (k potápění do 50 M hloubky)
Řemen Silikon
Funkce s popisem Datum, Plně automatický kalendář do 28. února 2100, Funkce úspory energie, Zobrazení rezervy napájení, Světový čas (39 časových pásem), Ochrana přebití, Funkce automatického nastavení polohy ruky, DST (letní čas), Funkce s dvojího času, Funkce, která zabraňuje příjmu signálu GPS (za letu), Funkce příjmu signálu GPS (nastavení časového pásma, automatické nastavení času, ruční nastavení času), Funkce zobrazení stavu satelitního získání, Funkce přenosu času (přepínání mezi hlavním a vedlejším číselníkem)